Operator maszyny CNC

Miejsce pracy: Wiślina (Mokry Dwór)
Region: pomorskie

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC (wykrawarki i prasy krawędziowej)
  • wykonywanie detali według dostarczonych rysunków i programów CNC
  • kontrola jakości obrabianych detali
  • konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy

Wymagania :

  • sumienność i chęć do pracy
  • możliwość pracy na dwie zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

Oferujemy :

  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • dodatkowy pakiet medyczny oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • możliwe dofinansowanie do dojazdów

Informujemy, że:

Administratorem danych jest MENEGON Sp. z o.o. z siedzibą w Mokrym Dworze 6 C , 83-021 Wiślina.

Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb procesu rekrutacji MENEGON Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych. Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji.

Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 1 roku, licząc od dnia otrzymania oferty pracy oraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez MENEGON Sp.z o.o. przysługują następujące prawa:

  • prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.